• Drodzy Rodzice!

• Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 4 zrealizowały I moduł projektu organizowanego  przez MIGUMIG - ZABAWY z językiem migowym, w którym ekspertem była pani Dobrosława Horbacz. Podczas zajęć dzieci poznały kolory i emocje w języku migowym.

Miganie sprawiło dzieciom wiele radości.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w zakładce „Album fotograficzny”

• Uwaga uwaga!

• Mamy wyniki konkursu plastyczno - technicznego "Pani Jesień". Znamy laureatów i zaraz wszystkim powiemy. Ale nim to nastąpi musimy przyznać, że jury miała nie lada wyzwanie aby wyłonić trzy najlepsze prace w dwóch kategoriach wiekowych (3-4 l. oraz 5-6 l.) czyli razem 6 prac.
            Najważniejszym kryterium, którym kierowała się nasza komisja, było przede wszystkim samodzielność wykonanej pracy. Również istotnym czynnikiem wpływającym na wybór była zgodność z tematem i oryginalność.
            Nie przedłużając … ta dam!!! Oto nasi laureaci:
            w kategorii wiekowej 3-4 lata:

I miejsce: Antoni z PP 7

II miejsce: Julia z PP 18

III miejsce: Samuel z PP 6

w kategorii wiekowej 5-6 lat:

I miejsce: Oliwia z PP 6

II miejsce: Liliana z PP 2

III miejsce: Stanisław z PP 4

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy a pozostałym życzymy powodzenia w kolejnych konkursach. Wszystkie prace konkursowe można obejrzeć na wystawie w holu PP 4 przy ul. Kaszubskiej 2