• Za nami pierwszy tydzień pracy w wyremontowanym budynku przedszkola.

Udało nam się przenieść wyposażenie placówki z lokalizacji zastępczej i przygotować pomieszczenia dydaktyczne, ciągi komunikacyjne i blok kuchenny. Pozostały do wykonania prace w piwnicy przedszkolnej, magazynach.

W okresie wiosennym będą prowadzone dalsze prace nad przywróceniem funkcji ogrodu przedszkolnego.

Okres ten był dla wszystkich pracowników czasem bardzo intensywnym.  Nasze działania skupiały się na przygotowaniu warunków dla atrakcyjnego i bezpiecznego pobytu dzieci w jednostce. Mamy nadzieje, że udało się nam spełnić oczekiwania dzieci i Państwa.

W tym miejscu, chciałam Państwu bardzo podziękować za pomoc i wyrozumiałość w tym trudnym logistycznie dla nas okresie.

Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 4

Jolanta Kuchciak

• Dlaczego PP4?

• Nabór do przedszkola na rok 2024/2025 trwa. My zachęcamy do wybrania naszej placówki.

Oto kilka powodów: