• Miło nam poinformować, że w konkursie plastycznym  organizowanym przez firmę  Energy Volt z siedzibą w Jastrzębiu – Zdroju związanym z obchodami Dniem Ziemi zwyciężyło dziecko z naszego przedszkola - Wiktor Drynio. Celem konkursu było rozwijanie postaw proekologicznych dzieci.

Jesteśmy bardzo dumni z naszego podpieczonego  i życzmy dalszych sukcesów.

Wyniki konkursu dostępne są również na stronie facebook - Energy Volt.

• DRODZY RODZICE!

• Informacja, która dotarła do nas:

"W ramach ekologicznych działań Młodzieżowej Rady Miasta,stworzyliśmy e-book, który porusza tematykę wpływu tkanin na środowisko i ich właściwości. Pozwoli to czytelnikom na podejmowanie lepszych wyborów podczas ubraniowych zakupów. W przyszłym czasie pojawią się kolejne części poruszające inne tematy. Prosimy o udostępnienie e-booka wszystkim, tak aby każdy mógł skorzystać i się zainspirować"

Natalia Ulbrych

Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój

więcej  w zakładce RECYKLING.

• DRODZY RODZICE!

• Dnia 31.03.2022 r. grupa starszaków wzięła udział w Rambicie  dla przedszkolaków „Ole, ole przedszkole” zorganizowanym przez MOSIR w Jastrzębiu Zdroju.

Podczas wspólnej zabawy dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych. Wśród sportowych zabaw znalazły się takie konkurencje jak: sadzenie i zbieranie ziemniaków, toczenie piłki, narciarz, zespołowa układanka czy slalom kelnerów.

Dzieci dały z siebie wszystko, walcząc we wszystkich niełatwych konkurencjach. Dzięki swoim umiejętnościom, wytrwałości, zaangażowaniu oraz waleczności  zajęli 2 miejsce! Otworzyło nam to drogę do udziału w finale.

Pozostałe dzieci wraz z rodzicami z wielkim entuzjazmem kibicowały na trybunach.

Gratulacje dzieciaczki!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

• 01.04. 2022 r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski „Słuchej a potym godej”. Mali uczestnicy recytowali wiersze  po Śląsku.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Informujemy, że od dnia 07.02.2022r. do dnia 22.02.2022r.

w Publicznym Przedszkolu nr 4

przy ulicy Kurpiowskiej 4 w Jastrzębiu – Zdroju,

odbywać się będzie rekrutacja dzieci

na nowy rok szkolny  2022/2023.

Rekrutacja prowadzona jest w systemie elektronicznym NABO.

Więcej informacji o zasadach rekrutacji, kryteriach uzyskają Państwo w poniższym linku:

jastrzebie-zdroj.nabory.pl

lub u Dyrektora Przedszkola

telefon kontaktowy: 32 4716 - 410

• Informujemy, że od  21.01.2022 r. do 28.01.2022 r. mogą Państwo składać deklarację o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej, Państwa dzieci w naszym przedszkolu na kolejny rok szkolny 2022/2023.

Obowiązek złożenia deklaracji wynika z zapisów Ustawy prawo oświatowe art. 153 ust. 2 i pozwala określić ilość wolnych miejsc w przedszkolu przed rozpoczęciem rekrutacji nowych dzieci.

Deklaracja wymaga podpisu obojga rodziców. W przypadku braku możliwości dokonania podpisu przez jednego z rodziców należy złożyć pisemną informację wyjaśniającą brak podpisu.

Złożenie deklaracji zwalnia rodziców z udziału z rekrutacji na nowy rok szkolny.

Deklarację należy pobrać w przedszkolu. Deklarację po uzupełnianiu należy przekazać Pani intendent przedszkola.